Szybka realizacja zleceń
Dzięki odpowiedniej organizacji pracy przyjmujemy zlecenia z natychmiastowym terminem rozpoczęcia robót gwarantując jednocześnie maksymalnie szybką realizację i wysoką jakość techniczna.
 
Najwyższa jakość usług
Stosujemy nowoczesne rozwiązania oparte na wiedzy i doświadczeniu. Zajmujemy się realizacją robót budowlanych i remontowych z pełnym zakresie, adaptacjami i modernizacją obiektów budowlanych.
 
Wykwalifikowany personel "BUDONISU"
Korporacja "BUDONIS" ciągle się rozwija i dopasowuje do potrzeb rynku.Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy fachowe doradztwo, najwyższą jakoś i estetykę usług. 
 
O firmie

Korporacja "BUDONIS" Sp. z o.o. Spółka Jawna w Kępnie powstała w 1999 r. i w czasie prowadzenia swojej działalności dokłada wszelkich starań, aby marka ta była synonimem jakości i trwałości usług.
Stosujemy nowoczesne rozwiązania oparte na wiedzy i doświadczeniu. Zajmujemy się realizacją robót budowlanych i remontowych z pełnym zakresie, adaptacjami i modernizacją obiektów budowlanych.

Korporacja "BUDONIS" ciągle się rozwija i dopasowuje do potrzeb rynku.Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy fachowe doradztwo, najwyższą jakoś i estetykę usług. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że w pełni możemy realizować oczekiwania naszych Klientów. Zatrudniamy profesjonalny i wykwalifikowany personel, który zapewnia naszym Klientom szybką i rzetelną obsługę. Powyższe atuty Korporacji "BUDONIS" pozwoliły nam zdobyć zaufanie Klientów oraz wypracować stabilną pozycję na rynku.

 
Termoizolacja budynków penitencjarnych wraz z przebudowa sieci w Zakładzie Karnym
Termoizolacja budynków penitencjarnych wraz z przebudowa sieci w Zakładzie Karnym nr 2 we Wro...
 
Modernizacja kina Sokolnia w Kępnie
Prace ogólnobudowlane polegały na przeprowadzeniu kompleksowego remontu widowni, toalet, holu...
 
 
 
  Copyright 2013 www.budonis.ipolska.info Wszystkie prawa zastrzeżone.
projekt i realizacja: iPolska.com.pl
Strona Główna | O firmie | Nasza Oferta | Galeria - Realizacje | Lokalizacja | Kontakt